Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Wiktor i Pavlo triumfują w Zabrzu!

Opublikowano: 05-05-2022

Wiktor Reterski bezkonkurencyjny w klasyfikacji do lat 11, a Pavlo Feseniuk w kategorii do lat 8 podczas turnieju "Grzybowickie Spotkania", który odbył się z okazji 100 lecia Miasta Zabrze!

🥇🏆 Wiktor Reterski bezkonkurencyjny w klasyfikacji do lat 11, a Pavlo Feseniuk w kategorii do lat 8 podczas turnieju „Grzybowickie Spotkania”, który odbył się z okazji 100 lecia Miasta Zabrze! 💪🔴

🔴 Wiktor zdobył 7 punktów (6 zwycięstw i 2 remisy) w 8 rundach oraz wyrobił normę na II kategorię szachową ♟
🔴 Pavlo zdobył 6 punktów (5 zwycięstw, 2 remisy i porażka) w 8 rundach ♟

W turnieju wziął udział także 🔴 Igor Reterski, który dzielnie rywalizował ze starszymi kolegami i koleżankami. Młodszy brat Wiktora zdobył 2 punkty! ♟

Serdeczne gratulacje dla chłopców! 👏👏👏

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.