Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Wartościowy sprawdzian naszych zawodników!

Opublikowano: 20-09-2021

Zakończyły się Szachowe Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików. Najlepszy wynik wśród naszych zawodników uzyskał Wiktor Reterski, który z wynikiem 4,5 punktu z 7 zajął 7 miejsce.

Zakończyły się Szachowe Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików. Najlepszy wynik wśród naszych zawodników uzyskał Wiktor Reterski, który z wynikiem 4,5 punktu z 7 zajął 7 miejsce. 🔴💪

Z kolei inni zawodnicy zdobyli kolejne kategorie szachowe: Adam Górecki III kategorię, a Piotr Szawerna IV kategorię. Bardzo cieszy nas fakt, że nasi młodzi szachiści podnoszą swój poziom sportowy!

Gratulujemy sportowej postawy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy! ♟🙌

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.