Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Newsy

Wakacyjny obóz szachowy

Opublikowano: 30-05-2023

Mamy przyjemność przedstawić ofertę letniego obozu szachowego Akademii Szachowej Gliwice połączonego z udziałem w VII Międzynarodowym Memoriale Ireny Warakomskiej.

Mamy przyjemność przedstawić ofertę letniego obozu szachowego Akademii Szachowej Gliwice połączonego z udziałem w VII Międzynarodowym Memoriale Ireny Warakomskiej. Oferta kierowana jest nie tylko do młodych szachistów z naszego klubu, ale także rodziców. Istnieje możliwość uczestnictwa w obozie wraz ze swoimi dziećmi! 

Obóz, który odbędzie się w Suwałkach dniach 6-14 sierpnia jest idealną okazją dla naszych młodych talentów do doskonalenia swoich umiejętności szachowych i czerpania inspiracji od Arcymistrzów, ale także odpoczynku i zawiązywania przyjaźni. Miejscem zakwaterowania będzie komfortowy „Ośrodek Dąbrówka”, który posiada prywatny dostęp do jeziora, ogród oraz bezpłatny parking.  

W programie m.in. 

  • Treningi, analizy i wykłady szachowe. Podczas obozu zajęcia będą prowadzone minimum przez trzech Arcymistrzów!
  • Gry i zabawy integracyjne oraz zajęcia sportowe na świeżym powietrzu (w tym atrakcje wodne)
  • Wycieczki krajoznawcze po malowniczym terenie Suwalszczyzny
  • Udział w symultanie z Arcymistrzem

Opieka

Wykwalifikowana kadra trenerów oraz instruktorów Akademii Szachowej Gliwice oraz trenerów piłki nożnej z AWF. Cała kadra posiada uprawnienia wychowawców kolonijnych.

W cenie

  •  Wpisowe i udział w VIII Międzynarodowym Memoriale Ireny Warakomskiej
  • Pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
  • Ośrodek z plażą i dostępem do jeziora na wyłączność
  • Ubezpieczenie NNW
  • Bilety i opłaty związane z wycieczkami i atrakcjami

Dojazd

1. Transport zorganizowany z Gliwic (zgłoszenia przyjmowane są do 12 czerwca 2023)
2. We własnym zakresie

CENA – 1950 zł
Kwota uwzględnia transport zorganizowany przez Akademię Szachową Gliwice. W wypadku uczestnictwa osoby dorosłej, kwota zostanie pomniejszona o wpisowe do turnieju. 

Uwaga! Liczba miejsc mocno ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. 

Serdecznie zachęcamy do kontaktu i rezerwacji miejsc!

☎️ +48 787 889 417

Więcej informacji znajdą Państwo na poniższym plakacie.

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.