Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi seniorzy

Tomasz Sokalla najlepszy w Czechowicach-Dziedzicach!

Opublikowano: 10-09-2022

W Czechowicach-Dziedzicach odbył się turniej szachowy z okazji dni miasta, w którym wzięło udział trzech naszych zawodników. Zwycięzcą zawodów okazał się Tomasz Sokalla. 🔴 Turniej […]

W Czechowicach-Dziedzicach odbył się turniej szachowy z okazji dni miasta, w którym wzięło udział trzech naszych zawodników. Zwycięzcą zawodów okazał się Tomasz Sokalla.

🔴 Turniej rozgrywany był systemem szwajcarskim. Od samego początku zawodów wysoką formą imponował Tomasz Sokalla, który ostatecznie zanotował 7 zwycięstw w 9 rundach i zajął 1. miejsce! 🏆

🔴 W turnieju brali udział także Mateusz Wilk i Dawid Kruk. Obaj panowie odnieśli po 5 zwycięstw i zajęli kolejno miejsca 8. i 9.


Naszym zawodnikom gratulujemy udanych występów, a w szczególności Tomaszowi z powodu zwycięstwa w całym turnieju! 👏👏🙌

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.