
Akademia z awansem do I Ligi Juniorów!
Dodano: 29/05/2026
Dziś zakończyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów, z których reprezentacja Akademii Szachowej Gliwice wraca w doskonałych nastrojach. Nasi dzielni szachiści w pięknym stylu wywalczyli bowiem awans do I ligi!




