Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Szachy łączą pokolenia!

Opublikowano: 12-11-2022

W piątek odbyły się Otwarte Mistrzostwa Czeladzi w Szachach Szybkich, w których udział wzięli nasi zawodnicy wraz ze swoimi rodzicami i dziadkami! Szachiście rywalizowali indywidualnie w swoich kategoriach wiekowych, a punkty zdobyte przez obu reprezentantów drużyny decydowały o miejscu w klasyfikacji generalnej Family CUP.

W piątek odbyły się Otwarte Mistrzostwa Czeladzi w Szachach Szybkich, w których udział wzięli nasi zawodnicy wraz ze swoimi rodzicami i dziadkami! Szachiście rywalizowali indywidualnie w swoich kategoriach wiekowych, a punkty zdobyte przez obu reprezentantów drużyny decydowały o miejscu w klasyfikacji generalnej Family CUP. W tej najlepsi okazali się Pavlo Feseniuk wraz ze swoim ojcem Andriijem!

Poniżej prezentujemy wyniki indywidualne każdego z członków zespołów:
🔴 Pavlo Feseniuk – 1. miejsce w kategorii dzieci do lat 8!
⚪ Andrii Feseniuk – 10. miejsce w kategorii OPEN
🔴 Zagłówek Błażej – 6. miejsce w kategorii dzieci do lat 11
⚪ Zagłówek Szymon – 20. miejsce w kategorii OPEN
🔴 Wasilewski Mateusz – 5. miejsce w kategorii dzieci do lat 11
⚪ Wasilewski Jacek – 37. miejsce w kategorii OPEN

Serdeczne gratulacje! 👏👏🙌

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.