Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi seniorzy

’Sygnity’ Ekstraliga 2016

Opublikowano: 27-02-2020

Zbliża się trzeci zjazd Sygnity Ekstraligi w Katowicach. W dniach 7-9 października rozegra się decydujaca walka o tytuł drużynowego mistrza Polski.Będzie to również walka o […]

Zbliża się trzeci zjazd Sygnity Ekstraligi w Katowicach. W dniach 7-9 października rozegra się decydujaca walka o tytuł drużynowego mistrza Polski.Będzie to również walka o nagordy finansowe. Zwycięzca ekstraligi może liczyć na czek w wysokości 12 tysięcy złotych, srebrny medalista na 8 tysięcy, a brązowy na 4 tysiące złotych.

Dodatkowo zostaną przyznane nagrody indywidualne za pierwsze miejsca na szachownicach – 1 000 zł.

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.