Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Świetny wynik i 1. miejsce Antosi!

Opublikowano: 09-10-2022

W Czeladzi odbył się turniej szachowy do lat 15 o V i IV kategorię. W zawodach wzięła udział Antonina Wieczorek, która osiągnęła bardzo dobry rezultat! 🥇

W Czeladzi odbył się turniej szachowy do lat 15 o V i IV kategorię. W zawodach wzięła udział Antonina Wieczorek, która osiągnęła bardzo dobry rezultat!

W 6 rozegranych rundach Antosia zdobyła 4,5 punktu, co było najlepszym wynikiem wśród dziewcząt oraz dało jej 4. miejsce w klasyfikacji generalnej! Wielkie brawa dla naszej szachistki! 👏👏🙌

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.