Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Świetny wynik Antosi Wieczorek!

Opublikowano: 01-06-2022

W Boguszowicach odbył się XXI Turniej Szachowy z okazj Dnia Dziecka, w którym udział wzięła Antonina Wieczorek. Nasza zawodniczka zaprezentowała się z bardzo dobrej strony i do Gliwic wróciła z pucharem za II miejsce!

W Boguszowicach odbył się XXI Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka, w którym udział wzięła Antonina Wieczorek. Nasza zawodniczka zaprezentowała się z bardzo dobrej strony i do Gliwic wróciła z pucharem za II miejsce!

Antosia zanotowała 5 zwycięstw w 7 rundach i zajęła II miejsce wśród dziewcząt oraz V miejsce w klasyfikacji ogólnej turnieju! 🔴🏆🥈

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.