Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Świetne wyniki naszych zawodników w Czeladzi! Zwycięstwo Antosi i 3. miejsce Hani!

Opublikowano: 15-04-2024

W weekend odbył się cykl turniejów wiosennych, w których wzięło udział pięcioro zawodników Akademii. Nasi szachiści rywalizowali w trzech różnych grupach. Warto jednak podkreślić, że wszyscy rywalizujący w weekend zawodnicy Akademii Szachowej Gliwice zaprezentowali się z dobrej strony!

W weekend odbył się cykl turniejów wiosennych, w których wzięło udział pięcioro zawodników Akademii. Nasi szachiści rywalizowali w trzech różnych grupach. Najlepsze wyniki osiągnęły dziewczęta, gdyż Antonina Pachuta była najlepsza wśród dziewcząt do lat 13, a Hanna Sieczkowska zajęła 3. miejsce w grupie dziewcząt do lat 14. Warto jednak podkreślić, że wszyscy rywalizujący w weekend zawodnicy Akademii Szachowej Gliwice zaprezentowali się z dobrej strony, gdyż chłopcy również zajęli wysokie miejsca w turnieju!

Poniżej komplet wyników naszych zawodników ⤵️⤵️⤵️

♟️ Turniej wiosenny w Art Cafe – Czeladź – U13 – 6R o kategorię V i IV
Klasyfikacja dziewcząt do lat 13
1 miejsce 🔴 Pachuta Antonina (5 pkt) 🥇🏆
♟️ Turniej wiosenny w Art Cafe – DZ14 – 7R o kategorię III i II i I
3 miejsce 🔴 Sieczkowska Hanna (5 pkt) 🥉🏆
♟️ Turniej wiosenny w Art Cafe – CH14 – 7R o kategorię III i II
6 miejsce 🔴 Sieczkowski Bartosz (4,5 pkt) 🏅
7 miejsce 🔴 Buziak Szymon (4,5 pkt) 🏅
24 miejsce 🔴 Reterski Igor (3 pkt) 🏅

Serdeczne gratulacje dla naszych szachistów! Brawo Wy!

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.