Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Świetne wyniki braci Reterskich!

Opublikowano: 12-12-2022

W Czeladzi odbył się turniej "Szybki Mikołaj", w którym udział wzięło dwóch naszych zawodników - Igor i Wiktor Reterscy. Bracia zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i zajęli wysokie miejsca w swoich kategoriach wiekowych.

W Czeladzi odbył się turniej „Szybki Mikołaj”, w którym udział wzięło dwóch naszych zawodników – Igor i Wiktor Reterscy. Bracia zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i zajęli wysokie miejsca w swoich kategoriach wiekowych. Wiktor był najlepszy wśród chłopców do lat 13, a Igor znalazł się tuż za podium wśród chłopców do lat 9.

🔴 Chłopcy do lat 9
4⃣ miejsce – Igor Reterski (5 punktów)
🔴 Chłopcy do lat 13
1⃣ miejsce – Wiktor Reterski (8 punktów)


Wielkie brawa dla chłopców. Tak trzymajcie! 👏👏

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.