Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Sukces Laury na turnieju w Płocku!

Opublikowano: 08-01-2024

Nasza zawodniczka na turnieju w Płocku zanotowała bardzo dobry występ i do Gliwic wraca z tytułami najlepszej juniorki oraz najlepszej kobiety.

W weekend odbyły się I Otwarte Mistrzostwa Powiatu Płockiego w Szachach Standardowych, w których Akademia Szachowa Gliwice miała swoją reprezentantkę – Laurę Górecką. Nasza zawodniczka na turnieju zanotowała bardzo dobry występ i do Gliwic wraca z tytułami najlepszej juniorki oraz najlepszej kobiety.

Wynik 4/7 punktu, który uzyskała nasza młoda szachistka dał jej 3. miejsce w klasyfikacji zawodników do lat 11.

Wielkie brawa dla Laury!

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.