Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Srebrne medale sióstr Góreckich na Mistrzostwach Śląska Juniorów!

Opublikowano: 02-10-2023

W weekend odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Błyskawicznych, w których zagrało pięcioro zawodników Akademii Szachowej Gliwicie. Nasi szachiści pokazali się z bardzo dobrej strony - siostry Góreckie z Ustronia wróciły ze srebrnymi medalami, a chłopcy zajęli wysokie miejsca w swoich grupach wiekowych!

W weekend odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Błyskawicznych, w których zagrało pięcioro zawodników Akademii Szachowej Gliwicie. Nasi szachiści pokazali się z bardzo dobrej strony – siostry Góreckie z Ustronia wróciły ze srebrnymi medalami, a chłopcy zajęli wysokie miejsca w swoich grupach wiekowych!

♟ Grupa dziewcząt do lat 8

  1. miejsce 🔴 Lila Górecka, 4,5 pkt 🥈🏆

♟ Grupa chłopców do lat 8

  1. miejsce 🔴 Igor Reterski, 5,5 pkt 🏅🏆

♟ Grupa dziewcząt do lat 10

  1. miejsce 🔴 Laura Górecka, 6 pkt 🥈🏆

♟ Grupa chłopców do lat 10

  1. miejsce 🔴 Łukasz Świderski, 5,5 pkt 🏅🏆
  2. miejsce 🔴 Bruno Wilk, 5 pkt 🏅

Serdeczne gratulacje dla naszej wspaniałej reprezentacji! 👏👏👏

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.