Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Solidny występ Pavlo w mocno obsadzonym turnieju w Czechach!

Opublikowano: 02-10-2023

W czeskim mieście Orlova odbył się międzynarodowy turniej szachowy "Open Orlova 2023", w którym wystartował Pavlo Feseniuk. Nasz zawodnik pokazał się z bardzo dobrej strony rywalizując i wygrywając z wyżej sklasyfikowanymi rywalami ostatecznie zajmując 1. miejsce wśród zawodników do lat 10.

W czeskim mieście Orlova odbył się międzynarodowy turniej szachowy „Open Orlova 2023”, w którym wystartował Pavlo Feseniuk. Nasz zawodnik pokazał się z bardzo dobrej strony rywalizując i wygrywając z wyżej sklasyfikowanymi rywalami ostatecznie zajmując 1. miejsce wśród zawodników do lat 10.


♟ Pavlo Feseniuk 🔴 4,5/9 pkt 🔴 1. miejsce w grupie do lat 10 i 49. miejsce w grupie Open 🥇🏆🏅


Wielkie brawa i serdeczne gratulacje dla Pavlo! 👏👏🙌

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.