Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi seniorzy

Solidny wynik naszej drużyny na Mistrzostwach Polski w szachach szybkich!

Opublikowano: 11-03-2022

Pierwszy dzień Drużynowych Mistrzostw Polski w szachach szybkich - Ekstraliga 2022 dobiegł końca. Nasza drużyna zanotowała po dwa zwycięstwa i remisy, a także przegrała jeden mecz. Te rezultaty dały jej drugie miejsce w swojej grupie.

Pierwszy dzień Drużynowych Mistrzostw Polski w szachach szybkich – Ekstraliga 2022 dobiegł końca. Nasza drużyna zanotowała po dwa zwycięstwa i remisy, a także przegrała jeden mecz. Te rezultaty dały jej drugie miejsce w swojej grupie.

Jutro kolejny dzień zmagań, które rozpoczną się już o 10 rano. Druga pozycja w grupie daje nam dobrą pozycję wyjściową w walce o awans do fazy pucharowej!


Trzymamy kciuki za naszą drużynę! 🤞🤞🤞

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.