Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Solidne wyniki naszych zawodników we Wrocławiu!

Opublikowano: 16-04-2023

W sobotę odbył się Turniej Szachowy Wrocławskiego Krasnala. W zawodach organizowanych przez Klub Szachowy Polonia Wrocław wystąpiło pięcioro zawodników Akademii. Zdecydowanie najlepiej poszło Pavlo, który z kompletem zwycięstw wygrał grupę do lat 10!

W sobotę odbył się Turniej Szachowy Wrocławskiego Krasnala. W zawodach organizowanych przez Klub Szachowy Polonia Wrocław wystąpiło pięcioro zawodników Akademii, którzy rywalizowali w czterech różnych grupach wiekowych. Zdecydowanie najlepiej poszło Pavlo Feseniukowi, który z kompletem zwycięstw wygrał grupę do lat 10!

♟ Grupa do lat 5

  1. miejsce 🔴 Maryna Feseniuk 🏅

♟ Grupa do lat 6

  1. miejsce 🔴 Michał Wasilewski 🏅

♟ Grupa do lat 8

  1. miejsce 🔴 Zofia Preidl 🏅

♟ Grupa do lat 10

  1. miejsce 🔴 Pavlo Feseniuk 🥇🏆

8. miejsce 🔴 Mateusz Wasilewski 🏅

Wielkie brawa dla wszystkich naszych zawodników za ogromne serce do gry i piękną rywalizację. Osobne gratulacje dla naszego zwycięzcy, Pavlo Feseniuka! 👏👏🙌

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.