Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Solidna gra i trzy zwycięstwa naszej drużyny juniorów!

Opublikowano: 14-01-2024

W weekend Akademia Szachowa Gliwice rywalizowała w rozgrywkach IV Ligi Juniorów 2024 (województwo śląskie). Nasza drużyna wygrała trzy spotkania z siedmiu, ale co najważniejsze - pokazała niesamowitą ambicję oraz zyskała cenne doświadczenia.

W weekend Akademia Szachowa Gliwice rywalizowała w rozgrywkach IV Ligi Juniorów 2024 (województwo śląskie). Nasza drużyna wygrała trzy spotkania z siedmiu, ale co najważniejsze – pokazała niesamowitą ambicję oraz zyskała cenne doświadczenia.

♟️ 22. miejsce – Akademia Szachowa Gliwice – 6 punktów

Nasza drużyna rywalizowała w następującym składzie:
🔴 Szymon Kieca – 1,5/4 pkt
🔴 Błażej Zagłówek – 3,5/7 pkt
🔴 Wojciech Towarek – 1/3 pkt
🔴 Bartosz Bochyński – 3,5/7 pkt
🔴 Bartosz Sieczkowski – 1,5/4pkt
🔴 Szymon Buziak – 1,5/3 pkt
🔴 Hanna Sieczkowska – 3,5/7 pkt
🔴 Amelia Szydło – 6/7 pkt

Na osobne słowo zasługuje wynik osiągnięty na 6. szachownicy, gdzie rywalizowała Amelia Szydło. Nasza zawodniczka osiągnęła 6/7 pkt i zdobyła III kategorię szachową!

Wielkie brawa dla naszej drużyny!

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.