Dobiegły końca Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 7 w szachach klasycznych, w których rywalizowało dwóch młodych szachistów Akademii – Dominik Majerowski i Przemysław Łada. Z Chotowej nasi zawodnicy wracają z podniesionymi czołami, gdyż zdobyli ważne punkty oraz bezcenne doświadczenie w najważniejszym turnieju rangi krajowej!
Dominik zgromadził na swoim koncie 4,5 punktu, co dało mu 28. miejsce w stawce 52 zawodników. Przemek również może mieć powody do zadowolenia – w swoim drugim turnieju w życiu zdobył 3,5 punktu oraz V kategorię szachową!
Wielkie brawa dla naszych dzielnych szachistów! Gratulujemy dobrej gry, ambitnej walki przy szachownicy i wspaniałej sportowej postawy!
