Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi seniorzy

Skład Akademii Szachowej Gliwice na Superliga Rapid w Szachach Szybkich!

Opublikowano: 30-03-2023

Już 4 kwietnia odbędzie się I zjazd drużyn rywalizujących o tytuł Mistrza Polski w Szachach Szybkich. Akademia Szachowa Gliwice swój skład wzmocniła kilkoma mocnymi nazwiskami, […]

Już 4 kwietnia odbędzie się I zjazd drużyn rywalizujących o tytuł Mistrza Polski w Szachach Szybkich. Akademia Szachowa Gliwice swój skład wzmocniła kilkoma mocnymi nazwiskami, na czele z Jordenem Van Foreestem, czołowym holenderskim szachistą oraz współpracownikiem Magnusa Carlsena i Anisha Giriego!

Trzymajcie kciuki za naszą drużynę. I zjazd obędzie się 4 kwietnia we Wrocławiu!


Tak prezentuje się skład Akademii Szachowej Gliwice! ⤵⤵⤵

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.