Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Rewelacyjny debiut najmłodszych zawodników na Mistrzostwach Śląska Juniorów!

Opublikowano: 24-05-2021

Na zakończonych niedawno Mistrzostwach Śląska Juniorów do lat 8 fantastycznie zaprezentowali się najmłodsi zawodnicy Akademii Szachowej Gliwice.

Na zakończonych niedawno Mistrzostwach Śląska Juniorów do lat 8 fantastycznie zaprezentowali się najmłodsi zawodnicy Akademii Szachowej Gliwice. Składająca się z 12 osób reprezentacja Akademii przywiozła z Ustronia aż 5 miejsc z pierwszej dziesiątki!


🔴 Laura Górecka – brązowy medal 🥉
🔴 Łukasz Świderski – brązowy medal 🥉
🔴 Mateusz Wasilewski – IV miejsce
🔴 Iza Gabrysiak – VI miejsce
🔴 Bruno Wilk – VIII miejsce


Dla wielu naszych zawodników był to pierwszy występ w turnieju szachowym. Wszystkim gratulujemy waleczności, odwagi i pierwszych zdobytych punktów. Z Mistrzostw wróciliśmy z masą cennych doświadczeń oraz głodni kolejnych sukcesów! 💪🔴♟

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.