Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi seniorzy

Remis w pierwszej partii półfinału, jutro dogrywka!

Opublikowano: 13-05-2022

W pierwszej partii półfinału Indywidualnych Mistrzostw Polski GM Jacek Tomczak zremisował z GM Kacprem Piorunem. Jutro druga partia i ewentualne dogrywki!

W pierwszej partii półfinału Indywidualnych Mistrzostw Polski GM Jacek Tomczak zremisował z GM Kacprem Piorunem. Jutro druga partia i ewentualne dogrywki!

Pierwsza partia miała bardzo wyrównany przebieg, choć w pewnym momencie mogło się wydawać, że na szachownicy rysuje się delikatna przewaga naszego Arcymistrza. Do rozstrzygnięcia jednak nie doszło i zawodnicy zgodzili się na remis.

Zapis partii dostępny jest tutaj ⤵⤵⤵
https://chess24.com/pl/watch/live-tournaments/polish-championship-2022/3/2/1

Jutro o 14:00 rewanż, w którym GM Tomczak zagra białymi. Trzymamy kciuki za naszego Arcymistrza!
👏🔴🤞

fot. Fotografia Weronika Poczwardowska

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.