Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Pierwszy turniej i wielki sukces Lili!

Opublikowano: 03-05-2022

Pierwszy turniej - wielki sukces! Lila Górecka o włos od medalu na Mistrzostwach Polski do lat 6!

🇵🇱🏆 Pierwszy turniej – wielki sukces! Lila Górecka o włos od medalu na Mistrzostwach Polski do lat 6 👏👏🙌

W zakończonych dziś Mistrzostwach w Poroninie nasza zawodniczka zajęła IV miejsce oraz zdobyła IV kategorię! Co warte podkreślenia, był to jej debiut w turnieju na żywo! 👸♟

Lila przez cały turniej prezentowała ogromną waleczność oraz piękną grę. Odniosła 6 zwycięstw w 9 partiach, a do strefy medalowej zabrakło naprawdę niewiele, bo tylko pół punktu.

Gorące gratulacje dla Lili! Jesteśmy przekonani, że ten sukces jest początkiem pięknej szachowej drogi naszej małej szachistki! 🔝👧

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.