Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi seniorzy

Pierwsze koty za płoty. Porażka na początek Mistrzostw

Opublikowano: 04-09-2022

Pierwszej rundy rozgrywek Ekstraligi Szachowej nasza drużyna nie może zaliczyć do udanych. Akademia Szachowa Gliwice musiała uznać wyższość wyżej notowanych rywali z Katowic w stosunku 1,5 - 4,5.

Pierwszej rundy rozgrywek Ekstraligi Szachowej nasza drużyna nie może zaliczyć do udanych. Akademia Szachowa Gliwice musiała uznać wyższość wyżej notowanych rywali z Katowic w stosunku 1,5 – 4,5.

Pierwszej rundy rozgrywek Ekstraligi Szachowej nasza drużyna nie może zaliczyć do udanych. Akademia Szachowa Gliwice musiała uznać wyższość wyżej notowanych rywali z Katowic w stosunku 1,5 – 4,5. Honorowe zwycięstwo dla naszej drużyny wywalczył Arcymistrz Warakomski, a remis zanotował Arcymistrz Tomas Laurusas.

🔴 Akademia Szachowa Gliwice 1,5 – 4,5 WASKO HETMAN GKS Katowice 🟡

GM Anton Korobov 0 – 1 GM David Navara
GM Jacek Tomczak 0 – 1 GM Kirill Shevchenko
GM Tomas Laurusas ½ – ½ GM Yuriy Kryvoruchko
GM Tomasz Warakomski 1 – 0 GM Alezander Areshchenko
GM Toms Kantans 0 – 1 GM Grzegorz Gajewski
WGM Anna Warakomska 0 – 1 GM Monika Soćko

W drugiej rundzie nasi reprezentanci zmierzą się z drużyną „Biały Król” Wisznia Mała.
🔜♟ Początek rywalizacji już o 15:00!

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.