Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Pavlo najlepszy w Rybniku. Wysokie miejsca braci Reterskich!

Opublikowano: 30-04-2023

Wczoraj w Rybniku odbył się turniej, w którym udział wzięło trzech zawodników Akademii Szachowej Gliwice. W kategorii do lat 10 najlepszy był Pavlo Feseniuk, a tuż za podium uplasował się Igor Reterski. Z kolei ósme miejsce wśród zawodników do lat 14 zajął Wiktor Reterski.

Wczoraj w Rybniku odbył się Turniej o puchar Dyrektora Zabytkowej Kopalni Ignacy, w którym udział wzięło trzech zawodników Akademii Szachowej Gliwice. W kategorii do lat 10 najlepszy był Pavlo Feseniuk, a tuż za podium uplasował się Igor Reterski. Z kolei ósme miejsce wśród zawodników do lat 14 zajął Wiktor Reterski.

♟ Grupa do lat 10
1⃣ Pavlo Feseniuk – 5 punktów 🥇
4⃣ Igor Reterski – 5 punktów 🏅


♟ Grupa do lat 14
8⃣ Wiktor Reterski – 4,5 punktu 🏅


Wielkie brawa dla naszych zawodników. Brawo chłopaki! 👏🙌💪

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.