pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Pavlo najlepszy w kategorii do lat 9!

Opublikowano: 27-09-2022

W weekend odbył się turniej szachowy pt. "Rudzka Jesień 2022", w którym wzięło udział dwóch naszych zawodników - Sławomir Nowiński oraz Pavlo Feseniuk. Obaj osiągnęli dobre wyniki, a Pavlo był najlepszy w kategorii do lat 9!

W weekend odbył się turniej szachowy pt. „Rudzka Jesień 2022”, w którym wzięło udział dwóch naszych zawodników – Sławomir Nowiński oraz Pavlo Feseniuk. Obaj osiągnęli dobre wyniki, a Pavlo był najlepszy w kategorii do lat 9!

Obaj nasi szachiści rywalizowali w kategorii Open, mierząc się z dużo bardziej doświadczonymi rywalami. Sławomir Nowiński zdobył 4 punkty i ostatecznie zajął miejsce 15., a jego młodszy kolega z klubu z wynikiem 3,5 punktu uplasował się na pozycji 19. Wynik Pavla był jednak najlepszy w kategorii juniorów do lat 9!
Gratulujemy sportowej postawy i pięknej szachowej rywalizacji! 👏🔴💪

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.