Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

obre wyniki braci Reterskich na turnieju we Wrocławiu! Wiktor 9. w swojej grupie wiekowej!

Opublikowano: 09-10-2023

W weekend odbyło się Szachowe Grand Prix OSE 2023: I Turniej eliminacyjny „Południe”, w którym udział wzięli Igor i Wiktor Reterescy. Chłopcy pokazali się z dobrej strony na dużym turnieju - Wiktor w grupie chłopców klas V i VI zajął 9. miejsce

W weekend odbyło się Szachowe Grand Prix OSE 2023: I Turniej eliminacyjny „Południe”, w którym udział wzięli Igor i Wiktor Reterescy. Chłopcy pokazali się z dobrej strony na dużym turnieju – Wiktor w grupie chłopców klas V i VI zajął 9. miejsce (na 91 startujących zawodników), a Igor w grupie chłopców klas I i II był 36. (na 73 startujących zawodników)!

♟ Grupa 6. Chłopcy z klas 5-6

  1. miejsce 🔴 Wiktor Reterski, 6,5/9 pkt

♟ Grupa 2. Chłopcy z klas 1-2

  1. miejsce 🔴 Igor Reterski, 4,5/9 pkt

Serdeczne gratulacje dla chłopców! 💪💪💪

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.