Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Nasze występy na IX Szachowym Turnieju Przyjaźni Polsko-Węgierskiej

Opublikowano: 05-07-2021

W pierwszy weekend lipca odbył się IX Szachowym Turnieju Przyjaźni Polsko-Węgierskiej IX Turniej Szachowy Przyjaźni Polsko-Węgierskiej. W katowickim "Spodku" oczywiście nie mogło zabraknąć reprezentantów Akademii Szachowej Gliwice!

W pierwszy weekend lipca odbył się IX Szachowym Turnieju Przyjaźni Polsko-Węgierskiej IX Turniej Szachowy Przyjaźni Polsko-Węgierskiej. W katowickim „Spodku” oczywiście nie mogło zabraknąć reprezentantów Akademii Szachowej Gliwice!

Spośród szachistów naszego klubu najlepiej spisał się Szymon Kieca, który w grupie do lat 10 zajął wysokie 5 miejsce

Wszystkim zawodnikom gratulujemy sportowej postawy i zaciętej walki! 👏👏👏

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.