Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi seniorzy

Nasi Arcymistrzowie na Mistrzostwach Polski

Opublikowano: 09-05-2022

W Kruszwicy ruszają Indywidualne Mistrzostwa Polski w szachach. Przez najbliższy tydzień 16 czołowych polskich szachistów rywalizować będzie o tytuł krajowego mistrza. W tym prestiżowym gronie znajdują się Arcymistrzowie Jacek Tomczak oraz Tomasz Warakomski.

W Kruszwicy ruszają Indywidualne Mistrzostwa Polski w szachach. Przez najbliższy tydzień 16 czołowych polskich szachistów rywalizować będzie o tytuł krajowego mistrza. W tym prestiżowym gronie znajduje się dwóch reprezentantów Akademii Szachowej Gliwice, Arcymistrzowie Jacek Tomczak oraz Tomasz Warakomski.

W pierwszej rundzie 🔴 GM Jacek Tomczak zmierzy się z IM Łukaszem Licznerskim, a 🔴 GM Tomasz Warakomski z GM Mateuszem Bartlem.

Początek zmagań już o 14:30.

Przebieg partii można śledzić tutaj ⤵

https://chess24.com/…/polish-championship-2022/1/1/2

Naszym Arcymistrzom życzymy powodzenia i mocno ściskamy za nich kciuki!

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.