Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Mateusz bezbłędny w Łodzi, dobry wynik jego taty!

Opublikowano: 03-04-2022

Sobota zdecydowanie należała do panów Wasilewskich, którzy osiągnęli świetne wyniki na Wiosennych Mistrzostwach Łodzi w Szachach Szybkich

Sobota zdecydowanie należała do panów Wasilewskich, którzy osiągnęli świetne wyniki na Wiosennych Mistrzostwach Łodzi w Szachach Szybkich! ♟🔴🙌

Młodszy z nich, Mateusz z kompletem siedmiu zwycięstw triumfował w kategorii do lat 9. Z kolei jego tata, Jacek z pięcioma punktami na koncie zajął 4. miejsce w kategorii OPEN.


Serdeczne gratulacje dla naszych zawodników! 👏👏👏

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.