Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Maryna Feseniuk na Mistrzostwach Polski

Opublikowano: 11-05-2024

W dniach 10 - 13 maja w nadmorskim Darłówku rozgrywane są Mistrzostwa Polski Dzieci w Szachach do lat 6. W kategorii dziewczynek nasz klub dzielnie reprezentuje Maryna Feseniuk.

W dniach 10 – 13 maja w nadmorskim Darłówku rozgrywane są Mistrzostwa Polski Dzieci w Szachach do lat 6. W kategorii dziewczynek nasz klub dzielnie reprezentuje Maryna Feseniuk.

Pierwszy dzień zawodów, można uznać jak najbardziej za udany, gdyż Maryna wygrała 2 z 3 zaplanowanych na pierwszy dzień Mistrzostw pojedynków. Dziś przed naszą młodą szachistką kolejne dwie partie.

Mocno trzymamy kciuki i życzymy by słowa 'Szach mat’ padały jak najczęściej z

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.