Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Mamy złoty i dwa srebrne medale na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików!

Opublikowano: 02-10-2022

Wspaniałe wieści dotarły do nas z Pokrzywnej, gdzie od piątku trwały Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. W turnieju wzięło udział ośmioro naszych reprezentantów, a troje z nich do Gliwic wraca z medalami!

Wspaniałe wieści dotarły do nas z Pokrzywnej, gdzie od piątku trwały Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. W turnieju wzięło udział ośmioro naszych reprezentantów, a troje z nich do Gliwic wraca z medalami! Pavlo Feseniuk zdobył złoto, a Wiktor Retereski srebro w klasyfikacji chłopców, natomiast w klasyfikacji dziewcząt srebrny medal zdobyła Antonina Wieczorek!

Poniżej wyniki wszystkich naszych zawodników
Dziewczęta

2⃣ miejsce – Antonina Wieczorek
4⃣ miejsce – Małgorzata Wiezorek –
Chłopcy
1⃣ miejsce – Pavlo Feseniuk
2⃣ miejsce – Wiktor Reterski
4⃣ miejsce – Mateusz Wasilewski
1⃣0⃣ miejsce – Krzysztof Klimowicz
1⃣3⃣ miejsce – Tomasz Szymański
1⃣4⃣ miejsce – Gabriel Michalak


Serdeczne gratulacje dla naszych medalistów oraz wielkie brawa dla wszystkich zawodników za wspaniałą sportową postawę! 👏🙌

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.