Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi seniorzy

Mamy Mistrzynię i Mistrza Śląska!

Opublikowano: 06-06-2021

Tegoroczne Mistrzostwa Śląska w Szachach Klasycznych były dla nas bardzo udane. Nasi zawodnicy na turnieju w Imielinie zdobyli złote medale!

Tegoroczne Mistrzostwa Śląska w Szachach Klasycznych były dla nas bardzo udane. Nasi zawodnicy na turnieju w Imielinie zaprezentowali się bardzo dobrze, a dwoje z nich przywiozło do Gliwic złote medale!

🥇🏆 Wiktor Zmarzły – Mistrz Śląska w grupie chłopców do lat 11.

🥇🏆 Aleksandra Kieca – Mistrzyni Śląska w grupie dziewcząt do lat 18.

Warto wspomnieć, że bardzo dobry wynik uzyskał także Szymon Kieca, który w grupie chłopców do lat 9 zajął wysokie 5 miejsce.

Brawa dla wszystkich naszych zawodników, którzy sporą grupą uzyskali awanse do Półfinałów Mistrzostw Polski i zdobyli kolejne kategorie szachowe. 😊💪

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.