Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Laura najlepsza wśród dziewcząt w Pawłowicach!

Opublikowano: 07-02-2022

W weekend odbył się turniej szachowy dla dzieci szkół podstawowych. Laura Górecka była najlepsza wśród dziewcząt oraz zajęła wysokie miejsce w klasyfikacji generalnej. 4,5 punktu […]

W weekend odbył się turniej szachowy dla dzieci szkół podstawowych. Laura Górecka była najlepsza wśród dziewcząt oraz zajęła wysokie miejsce w klasyfikacji generalnej.

4,5 punktu w siedmiu rundach dało Laurze Góreckiej siódme miejsce w tabeli oraz najlepszy wynik wśród startujących dziewcząt. ⭐🔴♟

Naszej zawodniczce serdecznie gratulujemy udanego występu! 👏👏🙌

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.