pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Laura i Mateusz triumfatorami, świetne wyniki Adama i Lili!

Opublikowano: 18-07-2022

W Kowalewie Pomorskim odbył się XXIX Międzynarodowy Turniej Szachowy. W grupach do lat 8 i 10 triumfowali nasi zawodnicy!

🔴 W grupie do lat 8 bezkonkurencyjna była Laura Górecka, która z kompletem zwycięstw stanęła na najwyższym stopniu podium. Jej siostra Lila rywalizując ze starszymi od siebie zawodnikami zdobyła 3 punkty i zajęła 19. miejsce. ♟️

🔴 W grupie do lat 10 najlepszy okazał się Mateusz Wasilewski, który w odniósł 6 zwycięstw i zanotował jeden remis w 7 partiach. Z 4 zwycięstwami i remisem tuż za podium uplasował się Adam Górecki.♟️
Co warte podkreślenia, Lila otrzymała puchar dla najmłodszego zawodnika turnieju, a Laura zdobyła normę na I kategorię szachową!

Serdeczne gratulacje dla naszych szachistek i szachistów! 👏👏👏

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.