Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Laura Górecka czwarta na Mistrzostwach Polski!

Opublikowano: 08-05-2022

Wielki sukces naszej szachistki! Laura Górecka tuż za podium Mistrzostw Polski do lat 8! Nasza zawodniczka zdobyła 6 punktów oraz II kategorię szachową!

🇵🇱🏆 Laura Górecka tuż za podium Mistrzostw Polski do lat 8! 👸♟

W Poroninie zakończyły się właśnie 5-dniowe zmagania, w których nasza zawodniczka spisała się znakomicie. Po 9 rundach z dorobkiem 6 punktów zajęła 4. miejsce oraz zdobyła II kategorię szachową! 🔝👧


Laura przez cały turniej grała bardzo walecznie, dzięki czemu ciągle utrzymywała się w czołówce i nawet w ostatniej rundzie walczyła o medale. Niestety porażka sprawiła, że zabrakło jej 0,5 punktu do zdobycia medalu.


Wielkie brawa dla naszej utalentowanej szachistki! 👏👏🙌

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.