Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Kolejne solidne występy na Mistrzostwach Śląska Juniorów. 7. miejsce Wiktora i 8. Antosi!

Opublikowano: 04-10-2023

Siedmioro zawodników reprezentowało barwy Akademii na Indywidualnych Mistrzostwach Śląska Juniorów w Szachach Błyskawicznych rywalizując w grupach wiekowych do lat 12 i 14. Wiktor Reterski, Antonina Wieczorek i Błażej Zagłówek zajęli miejsca w pierwszej dziesiątce zawodów!

Siedmioro zawodników reprezentowało barwy Akademii na Indywidualnych Mistrzostwach Śląska Juniorów w Szachach Błyskawicznych rywalizując w grupach wiekowych do lat 12 i 14. Wszyscy nasi szachiści pokazali się z dobrej strony, a Wiktor Reterski, Antonina Wieczorek i Błażej Zagłówek zajęli miejsca w pierwszej dziesiątce zawodów!

Klasyfikacja dziewcząt do lat 12

8. miejsce 🔴 Antonina Wieczorek, 3,5 pkt 🏅

Klasyfikacja chłopców do lat 12

7. miejsce 🔴 Wiktor Reterski, 6 pkt 🏅

10. miejsce 🔴 Błażej Zagłówek, 5,5 pkt 🏅

15. miejsce 🔴 Piotr Świderski, 5 pkt 🏅

25. miejsce 🔴 Adam Górecki, 4 pkt 🏅

30. miejsce 🔴 Krzysztof Klimowicz, 2,5 pkt 🏅

Klasyfikacja chłopców do lat 14

24. miejsce 🔴 Piotr Waśko, 1,5 pkt 🏅

Serdeczne gratulacje za sportową postawę oraz osiągnięte wyniki dla wszystkich zawodników Akademii! 👏👏🙌

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.