Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Igor drugi, Mieszko tuż za podium w turnieju o Puchar Szachmanii!

Opublikowano: 07-01-2023

W sobotę w naszym mieście odbył się Noworoczny Turniej Szachowy dla Dzieci, w którym udział wzięło dwóch młodych szachistów Akademii - Igor Reterski i Mieszko Skiba. Obaj pokazali się z bardzo dobrej strony zajmując czołowe miejsca w zawodach!

W sobotę w naszym mieście odbył się Noworoczny Turniej Szachowy dla Dzieci, w którym udział wzięło dwóch młodych szachistów Akademii – Igor Reterski i Mieszko Skiba. Obaj pokazali się z bardzo dobrej strony zajmując czołowe miejsca w zawodach!

2⃣ miejsce – Igor Reterski, 4,5 punktu w 6 rundach 🥈
4⃣ miejsce – Mieszko Skiba, 4,5 punktu w 6 rundach 🏅


Serdecznie gratulujemy chłopcom świetnego szachowego wejścia w Nowy Rok 👏😊👍

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.