Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

I miejsce Mateusza Wasilewskiego! Dobre wyniki naszych zawodników

Opublikowano: 06-06-2022

W ubiegły weekend odbyło się VI Grand Prix Miasta Katowice, w którym wzięło udział pięciu zawodników Akademii Szachowej Gliwice.

W ubiegły weekend odbyło się VI Grand Prix Miasta Katowice, w którym wzięło udział pięciu zawodników Akademii Szachowej Gliwice.

🔴 Mateusz Wasilewski był najlepszy w klasyfikacji chłopców do lat 10. W całym turnieju zajął 4 miejsce. Dobre wyniki osiągnęli również bracia 🔴 Igor (13. miejsce) i 🔴 Wiktor (4. miejsce) Reterscy oraz 🔴 Błażej Zagłówek (11. miejsce). W turnieju grał także 🔴 Tobiasz Gawron – 12. miejsce w klasyfikacji chłopców do lat 14.

Serdeczne gratulacje dla naszych szachistów! 👏👏🙌

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.