Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi seniorzy

GM Tomczak 5., a GM Warakomski 14. na Mistrzostwach Polski!

Opublikowano: 17-05-2022

Zakończyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach, na których Akademię Szachową Gliwice reprezentowali Arcymistrzowie Tomczak i Warakomski. Nasi zawodnicy zaprezentowali się z dobrej strony zajmując odpowiednio miejsca 5. i 14.

Zakończyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach, na których Akademię Szachową Gliwice reprezentowali Arcymistrzowie Tomczak i Warakomski. Na najważniejszym krajowym turnieju nasi zawodnicy zaprezentowali się z dobrej strony zajmując odpowiednio miejsca 5. i 14.

🔴 Arcymistrz Jacek Tomczak do samego końca walczył o najwyższe miejsca na podium. Nasz zawodnik z gry o medale z najcenniejszego kruszcu odpadł dopiero w półfinale, a następnie do końca rywalizował w turnieju o trzecie miejsce. Ostatecznie w Mistrzostwach zajął 5.miejsce.


🔴 Arcymistrz Tomasz Warakomski toczył wyczerpujące i pełne dramaturgii pojedynki, które kończyły się dogrywkami. Niestety, nasz zawodnik dwukrotnie musiał uznać wyższość rywala i pożegnał się z turniejem czwartego dnia turnieju. Ostatecznie GM Warakomski zajął miejsce 14.


Naszym Arcymistrzom gratulujemy pięknej walki oraz dziękujemy za wspaniałe szachowe emocje, których nam dostarczyli! 👏👏🙌

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.