Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Newsy

Firma PF Restrukturyzacje Sponsorem Akademii Szachowej Gliwice!

Opublikowano: 03-02-2023

Z ogromną przyjemnością informujemy, że grono Partnerów Akademii Szachowej Gliwice poszerzyło się o firmę PF Restrukturyzacje.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że grono Partnerów Akademii Szachowej Gliwice poszerzyło się o firmę PF Restrukturyzacje. Współpraca opierać się będzie na wsparciu codziennej działalności klubu, a także pomocy przy organizacji klubowych eventów.

Mec. Łukasz Frączek, doradca restrukturyzacyjny i członek zarządu PF Restrukturyzacje Sp. z o.o.:

„Widzimy wiele podobieństw pomiędzy grą w szachy, a pracą, którą wykonujemy na co dzień. Dokładna analiza sytuacji, wybór odpowiedniej strategii, a następnie skuteczne działania to umiejętności, które są niezbędne zarówno przy szachownicy, jak i w pracy doradcy restrukturyzacyjnego.

Akademia Szachowa Gliwice to jeden z najsilniejszych klubów szachowych w Polsce, który na co dzień pracuje z setkami młodych szachistów. Wierzymy w edukację i rozwój przez sport oraz chcemy wspierać młode talenty, stąd decyzja o wsparciu naszego gliwickiego Ekstraligowego klubu.”

Marlena Chlost, prezes zarządu Akademii Szachowej Gliwice:

„Bardzo dziękujemy za zaufanie okazane przez firmę PF Restrukturyzacje. Grono partnerów Akademii Szachowej Gliwice poszerzyło się o mocnego partnera, co bardzo nas cieszy, gdyż wychodzimy z założenia, że silne otoczenie tworzy silny klub. Jesteśmy przekonani, że wsparcie PF Restrukturyzacje będzie kolejnym pozytywnym impulsem w sportowego rozwoju Akademii!”

PF Restrukturyzacje to spółka doradców restrukturyzacyjnych wykonująca funkcje nadzorców i zarządców w postępowaniach restrukturyzacyjnych. Biuro firmy znajduje się na ul. Ligockiej 15 w Gliwicach.

Więcej informacji na temat firmy oraz oferowanych usług znajdą Państwu na stronie internetowej pfrestrukturyzacje.pl

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.