Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Fantastyczne wyniki naszych szachistów na Turnieju Niepodległości!

Opublikowano: 12-11-2023

W Katowicach odbył się Turniej Niepodległości 2023 - Memoriał Szachowy im. K. Zieleźnika, w którym wzięło udział pięcioro zawodników Akademii Szachowej Gliwice. Nasi szachiści pokazali się z bardzo dobrej strony i zajęli czołowe miejsca w swoich kategoriach wiekowych!

W Katowicach odbył się Turniej Niepodległości 2023 – Memoriał Szachowy im. K. Zieleźnika, w którym wzięło udział pięcioro zawodników Akademii Szachowej Gliwice. Nasi szachiści pokazali się z bardzo dobrej strony i zajęli czołowe miejsca w swoich kategoriach wiekowych!

♟️ Dziewczęta do lat 8
1 miejsce 🔴 Hanna Sieczkowska, 4 pkt 🥇🏆
♟️ Chłopcy do lat 8
8 miejsce 🔴 Bartosz Sieczkowski, 4 pkt 🏅
10 miejsce 🔴 Igor Reterski, 3 pkt 🏅
♟️ Dziewczęta do lat 10
2 miejsce 🔴 Laura Górecka, 5 pkt 🥈🏆
♟️ Chłopcy do lat 12
1 miejsce 🔴 Wiktor Reterski, 5,5 pkt 🥇🏆

Serdeczne gratulacje dla naszych szachistów! Brawo!

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.