Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Drużyna juniorów kończy ligę na 10. miejscu. Zwycięstwo na koniec rozgrywek!

Opublikowano: 28-03-2022

Za nami drugi dzień zmagań w ramach IV Ligi Juniorów. Nasza drużyna rozegrała dziś trzy mecze, w których zaliczyliśmy po jednym zwycięstwie, remisie i porażce. Warto dodać, że wygrana miała miejsce w derbowym meczu - pokonaliśmy KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice II 5,5 – 0,5.

Za nami drugi dzień zmagań w ramach IV Ligi Juniorów. Nasza drużyna rozegrała dziś trzy mecze, w których zaliczyliśmy po jednym zwycięstwie, remisie i porażce. Warto dodać, że wygrana miała miejsce w derbowym meczu – pokonaliśmy KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice II 5,5 – 0,5.

Ostatecznie z ośmioma dużymi punktami kończymy rozgrywki ligowe na miejscu 10.


W weekend graliśmy w następującym składzie:
♟1⃣ 1 – Wiktor Zmarzły
♟2⃣ – Tobiasz Gawron
♟ 3⃣ – Wiktor Reterski/ Szymon Kieca
♟ 4⃣ – Adam Górecki
♟ 5⃣ – Zofia Sieczkowska
♟ 6⃣ – Laura Górecka


Zawodnikom gratulujemy sportowej postawy i wierzymy, że zdobyte dziś doświadczenia zaprocentują w przyszłości!👏🙌

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.