Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Drugie miejsce Mieszka, dobre wyniki Michała i Tadeusza!

Opublikowano: 21-03-2023

W sobotę odbył się Turniej Szachowy dla Dzieci do lat 12 o V i IV kategorię szachową, w którym udział wzięło trzech naszych szachistów. Wszyscy pokazali się z dobrej strony, zdobywając cenne punkty, ale zdecydowanie najlepszy wynik osiągnął Mieszko Skiba, który zajął drugie miejsce w całym turnieju.

W sobotę odbył się Turniej Szachowy dla Dzieci do lat 12 o V i IV kategorię szachową, w którym udział wzięło trzech naszych szachistów. Wszyscy pokazali się z dobrej strony, zdobywając cenne punkty, ale zdecydowanie najlepszy wynik osiągnął Mieszko Skiba, który zajął drugie miejsce w całym turnieju. Warto podkreślić, że nasi zawodnicy rywalizowali głównie ze starszymi od siebie zawodnikami.

2⃣ miejsce – Mieszko Skiba, 5 punktów
9⃣ miejsce – Michał Franosz, 3 punkty
1⃣6⃣ miejsce – Tadeusz Fic, 2 punkty

Serdeczne gratulacje dla naszych młodych szachistów! 👏😊

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.