Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi seniorzy

Dogrywki naszych Arcymistrzów!

Opublikowano: 12-05-2022

Remis GM Warakomskiego i porażka GM Tomczaka oznaczają, że rozstrzygnięcia w ich pojedynkach na Indywidualnych Mistrzostwach Polski wciąż nie zapadły. Do wyłonienia zawodników, którzy awansują do kolejnej rundy turnieju potrzebne będą dogrywki!

Remis GM Warakomskiego i porażka GM Tomczaka oznaczają, że rozstrzygnięcia w ich pojedynkach na Indywidualnych Mistrzostwach Polski wciąż nie zapadły.

Do wyłonienia zawodników, którzy awansują do kolejnej rundy turnieju potrzebne będą dogrywki! 🇵🇱🏆

Decydujące partie rozpoczną się dziś o 20:00
GM Tomasz Warakomski – GM Szymon Gumularz
GM Jacek Tomczak – GM Bartosz Soćko

Przypominamy, że Arcymistrz Tomczak walczy o awans do półfinału Mistrzostw, a Arcymistrz Warakomski rywalizuje w drabince o 3. miejsce w turnieju.

Trzymamy kciuki za naszych zawodników! 🤞🤞🤞

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.