Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Dobre wyniki naszych zawodników na Mistrzostwach Polski!

Opublikowano: 11-03-2023

W sobotę zakończyły się Mistrzostwa Polski Młodzików do 10 lat, w których udział brało czworo zawodników Akademii Szachowej Gliwice. Wszyscy nasi szachiści zaprezentowali się z […]

W sobotę zakończyły się Mistrzostwa Polski Młodzików do 10 lat, w których udział brało czworo zawodników Akademii Szachowej Gliwice. Wszyscy nasi szachiści zaprezentowali się z dobrej strony przywożąc do Gliwic cenne punkty zdobyte na jednym z najważniejszych turniejów rangi krajowej.

👧 Dziewczęta
1⃣9⃣ miejsce – Laura Górecka (5 punktów)
4⃣2⃣ miejsce – Hanna Sieczkowska (4 punkty

👦 Chłopcy
2⃣3⃣ miejsce – Mateusz Wasilewski (5 punktów)
3⃣5⃣ miejsce – Pavlo Feseniuk (4,5 punktu)

Jesteśmy przekonani, że zdobyte na Mistrzostwach Polski doświadczenie zaprocentuje w przyszłości! Gratulacje dla naszych młodych szachistów! 👏👏

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.