Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Dobre wyniki naszych zawodników na festiwalu w Ustroniu!

Opublikowano: 20-08-2021

Dobiegł końca festiwal Szachy w Ustroniu Łączą Pokolenia. Nasi zawodnicy wystąpili właściwie w każdej kategorii turniejowej, osiągając dobre wyniki.

Dobiegł końca festiwal Szachy w Ustroniu Łączą Pokolenia. Nasi zawodnicy wystąpili właściwie w każdej kategorii turniejowej, osiągając dobre wyniki.

🌟 Aleksandra Kieca zdobyła pierwsze miejsce w kategorii dziewcząt do lat 16.

🌟 Wiktor Zmarzły zajął czwarte miejsce w Mistrzostwach Śląska do lat 12 w szachach szybkich oraz czwarte miejsce w Turnieju Open C.

🌟 Tobiasz Gawron zajął drugie miejsce w grupie do lat 10.

🌟 Laura Górecka zajęła piąte miejsce w grupie dziecząt do lat 8.

🌟 Łukasz Świderski zajął szóste miejsce, a 🌟 Mateusz Wasilewski siódme miejsce w kategorii chłopców do lat 8.

Dodatkowo normy na III kategorię wyrobili Laura i Łukasz, a w grupie C Liliana Świderska (mama Łukasza 😄)‼

Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodników! Czujemy dumę i jesteśmy pewni, że kolejne sukcesy są tylko kwestią czasu! 👏👏👏

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.