Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Dobre wyniki naszych zawodników na Festiwalu Szachowym

Opublikowano: 21-08-2023

W sobotę zakończył się Festiwal Szachowy "Szachy w Ustroniu łączą pokolenia", w którym wystartowało czterech naszych zawodników. Rywalizacja na dużym i prestiżowym turnieju przyniosła cenne doświadczenie oraz punkty!

W sobotę zakończył się Festiwal Szachowy „Szachy w Ustroniu łączą pokolenia”, w którym wystartowało czterech naszych zawodników. Rywalizacja na dużym i prestiżowym turnieju przyniosła cenne doświadczenie oraz punkty!

Poniżej komplet wyników naszych szachistów ⤵️⤵️⤵️

♟️ Grupa C
🔴 Radwański Mikołaj (6 pkt) – 32. miejsce
🔴 Miodek Jakub (4 pkt) – 120. miejsce

♟️ Grupa E
🔴 Reterski Wiktor (5,5 pkt) – 9. miejsce

♟️ Grupa G
🔴 Reterski Igor (5 pkt) – 13. miejsce

Gratulujemy osiągniętych rezultatów i wspaniałej sportowej postawy! 👏👏👏

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.