Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Dobre wyniki braci Reterskich w Jastrzębiej Górze!

Opublikowano: 28-01-2023

W czasie zimowych ferii w Jastrzębiej Górze odbył się XI Międzynarodowy Festiwal Szachowy „Gwiazda Północy”. W turnieju wystartowali Igor i Wiktor Reterscy, którzy w rywalizacji […]

W czasie zimowych ferii w Jastrzębiej Górze odbył się XI Międzynarodowy Festiwal Szachowy „Gwiazda Północy”. W turnieju wystartowali Igor i Wiktor Reterscy, którzy w rywalizacji głównie ze starszymi od siebie zawodnikami zanotowali solidne wyniki.

🔴 Reterski Wiktor – Juniorzy do lat 14 – 2⃣4⃣ miejsce (5 pkt) 🏅
🔴 Reterski Igor – Juniorzy do lat 10 – 3⃣8⃣ miejsce (4 pkt) 🏅


Serdeczne gratulacje dla braci! Tak trzymajcie chłopaki! 👏👏👏

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.