Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi seniorzy

Dobre wiadomości z Mistrzostw Polski!

Opublikowano: 11-05-2022

Po obfitującym w wielkie emocje drugim dniu Indywidualnych Mistrzostw Polski, trzeci był nieco spokojniejszy, a i partie trwały krócej. GM Tomczak wygrał swoją partię, a GM Warakomski zanotował remis.

Po obfitującym w wielkie emocje drugim dniu Indywidualnych Mistrzostw Polski, trzeci był nieco spokojniejszy, a i partie trwały krócej.

Zwycięstwo odniósł Arcymistrz Jacek Tomczak, który teraz jest już o krok od awansu do półfinału. Remis w swojej partii zanotował natomiast Arcymistrz Tomasz Warakomski, który jutro także powalczy o awans do kolejnej rundy.

Jesteśmy dobrej myśli i trzymamy kciuki za naszych Arcymistrzów! 🔴♟🤞

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.