pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Czworo zawodników na festiwalu „Gwiazda Północy”. Ola z normą kandydacką!

Opublikowano: 20-02-2022

W Jastrzębiej Górze odbył się X Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Gwiazda Północy", w którym udział aż czworo naszych zawodników. Co bardzo nas cieszy - Wszyscy zaprezentowali się z dobrej strony, pokazując ducha walki i zdobywając cenne punkty w rywalizacji z wymagającymi rywalami.

W Jastrzębiej Górze odbył się X Międzynarodowy Festiwal Szachowy „Gwiazda Północy”, w którym udział aż czworo naszych zawodników. Co bardzo nas cieszy – Wszyscy zaprezentowali się z dobrej strony, pokazując ducha walki i zdobywając cenne punkty w rywalizacji z wymagającymi rywalami.

🔴 Rywalizująca w grupie OPEN Aleksandra Kieca zdobyła 5 punktów i ponownie wyrobiła normę Kandydata na Mistrza!

🔴 Brat Oli, Szymon, grał w starszej rocznikowo grupie w ramach przygotowań do finałów mistrzostw Polski i zdobył w niej 5,5 punktu.

🔴 W turnieju wzięli udział także bracia Reterescy. Wiktor zdobył 6 punktów i ostatecznie zajął trzecie miejsce w grupie do lat 10!

🔴 Z kolei Igor, rywalizujący ze starszymi od siebie zawodnikami, zdobył 4 punkty i zajął 6. miejsce w klasyfikacji chłopców do lat 8.

Serdeczne gratulacje dla naszych reprezentantów, dobra robota! 👏👏

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.